Nová nabídka pro jaro 2024 právě nyní v E-SHOPU

Váš zahradník | STARKL (https://www.starkl.com/)

Nabídka práce

Aktuální nabídka práce ve firmě STARKL zahradník v Čáslavi:

Zahradnice / zahradník

Pracovní náplň:

pracovník zásilkové služby

Péče o rostliny na svěřeném úseku.
Prodej a doplňování zboží na venkovních prodejních plochách.
Komunikace se zákazníky.

Požadujeme:

Zahradnické vzdělání event. předchozí praxe v zahradnictví.
Schopnost pracovat v kolektivu.
Schopnost komunikovat se zákazníky.
Manuální zručnost a spolehlivost.

Místo pracoviště:
Zahradní centrum STARKL v Čáslavi - Kalabousku.

Pracovní poměr na dobu určitou

Nástup možný od března

Měsíční mzda:

      25 000 Kč
+ prémie

      V případě zájmu volejte na tel.č.:
773 588 478, 327 314 985 nebo 327 314 785  (po-pá: 7.00-15.30)
případně pište na email: prace@starkl.com

Pracovnice / pracovník občerstvení

Firma STARKL zahradník hledá šikovného a spolehlivého pracovníka / pracovnici do nově otevíraného občerstvení v Zahradním centru STARKL v Čáslavi na Kalabousku.

Bližší informace na tel. čísle 731 448 991 nebo e-mailem starkl@starkl.com