Sháníte přivýdělek v okolí Čáslavi? Ihned můžete nastoupit v naší zahradní kavárně > klikni

Váš zahradník | STARKL (https://www.starkl.com/)

Naši partneři

STARKL zahradník spolupracuje s mnoha společnostmi, které významnou měrou ovlivňují kvalitu námi poskytovaných služeb. Je nám ctí být jejich partnery a podílet se vzájemnou podporou na oboustranném
rozvoji v oblasti marketingu a obchodu.

Nohel garden logo

 

 

Nohel garden

 

Velkoobchodní společnost NOHEL GARDEN se stala největší a nejúspěšnější společností v oblasti zahrádkářských potřeb v České a Slovenské republice. 

NOHEL GARDEN již dvě desítky let nabízí bohatý sortiment z oblasti kvalitních osiv, cibulovin, plastových výrobků, nářadí, zahradní keramiky, hnojiv, postřiků, substrátů, travních směsí, zavlažovacího programu a dalších zahrádkářských potřeb. 

Naším hlavním posláním je poskytovat kompletní a profesionální služby spojené s prodejem zahrádkářských potřeb.

www.nohelgarden.cz

 

 

 

 

Garlo.cz logo

 

 

Garlo.cz

 

Specializovaný portál, který funguje jako pomocník pro zahrádkáře, prostřednictvím kterého mají možnost vyhledat vhodné sazenice rostlin online. Poradí s jejich pěstováním a vybere vhodné zahradnictví nebo okrasné školky, kde právě probíhá prodej.

V zahradnickém magazínu na Garlo.cz naleznete řadu článků o zdraví, zahradě a pěstování rostlin
Na portále Garlo.cz naleznete mimo jiné i rostliny z nabídky zahradnictví Starkl.

Přečtěte si rozhovor se zahradnictvím STARKL na Garlo.cz

www.garlo.cz

 

 

 

Beton brož logo

 

 

Beton brož

 

Betonové výrobky společnosti Beton BROŽ® se vyrábí již od roku 1992 a již od počátku bylo důležité spolupracovat se stavebními a obchodními společnostmi, architektonickými a projekčními kancelářemi, městy, obcemi i cílovými soukromými investory.

FILOSOFIE vedení firmy Beton BROŽ® spočívá v myšlence: „Chceme-li dosáhnout perfektních pozitivních výsledků v kvalitě, množství a rychlosti, je nutné se na tom podílet s těmi, kdo představují špičky ve svých oborech“.

Silnou motivační myšlenkou společnosti je motto: „DĚLÁME TO CO NÁS BAVÍ“.

Inspiraci produktů společnosti Beton BROŽ® lze nalézt v katalogu výrobků, který je pro snadnou orientaci rozdělen do jednotlivých druhových linií výrobků – DLAŽBA SKLADEBNÁ, DLAŽBA PLOŠNÁ, DLAŽBA MAXI LINE®, OBRUBNÍKY A PALISÁDY, SCHODIŠŤOVÉ PRVKY, BROŽ TVÁŘ DŘEVA®, BROŽ TVÁŘ KAMENE®, ZDÍCÍ PRVKY, ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA. Další možností je návštěva prezentačních ploch u našich obchodních partnerů, nebo v showparcích společnosti ve výrobním závodě v Otnicích a prodejním skladě v Praze nebo virtuálně procházet prostřednictvím systému Virtual tour na stránkách www.betonbroz.cz.

www.betonbroz.cz

 

 

 

Sera logo

 

 

Sera

 

Sera - kvalita od roku 1970

Sera vyrábí inovativní výrobky vysoké kvality pro akvária, jezírka a terária již po 40 let a patří celosvětově mezi nejvýznamnější výrobce v tomto rozsahu.

Vzestup značky sera, aby se stala nejvýznamnějším výrobce na světě, probíhá velmi rychle. sera kvalita "Made in Germany" je žádoucí po celém světě. Docílit, aby péče o akvárium byla zajímavým koníčkem pro každého, je téměř nepřekonatelný úspěch zakladatele společnosti Josefa Ravnaka a jeho manželky Anny. Za sera úspěchem stojí - vynalézavý duch, nasazení a velmi vysoká kvalita. Firemní filozofie podporuje myšlenku: "Pro vodní svět v souladu s přírodou".

www.sera.cz