Plánovač zavlažování


Firma STARKL zahradník úzce spolupracuje se společností GARDENA, která přichystala několik zajímavých aplikací. Ty mají jednoduchým způsobem uživatelům pomáhat při péči o zahradu, případně s jejím plánováním.

Velmi zajímavá je například aplikace Plánovač zavlažování zahrad, která je založená na jednoduchém využití výrobků GARDENA řady Sprinklersyste. Ty poskytují pohodlné podzemní zavlažování trávníku.
Podzemní zadešťovače jsou trvale umístěny pod zemí a jsou propojeny potrubním systémem. Tyto se jako mávnutím kouzelného proutku ve správný čas vynoří z trávníku a distribuují drahocennou vodu přesně tam, kde je to zapotřebí. Po provedení práce opět zmizí v zemi. Chcete-li vědět, které kombinace produktů Sprinklersystem by byly pro vaši zahradu nejlepší, prostě začněte kreslit zahradu a pak přidat závlahový plán. Je to skutečně jednoduché!

Plánovač zavlažování je bezplatný on-line nástroj, který vám automaticky ideálním způsobem pro vaši zahradu rozmístí zadešťovače a potrubí.

spustit plánovač

Proč potřebuji zavlažovací systém?

Proč potřebuji zavlažovací systém?

Jste již unavení z ručního zavlažování?
Měli byste rádi větší pohodlí a více volného času?
V tom případě je čas začít přemýšlet o zavlažovacím systému.

 

Jak přidat zavlažovací plán

Je to všechno automatické

Je to všechno automatické

Zadešťovače a potrubí se umístí automaticky na základě pokročilých logických nastavení. Dvě kliknutí a váš plán je hotový.

 
Nákupní seznam výrobků

Nákupní seznam výrobků

Vytiskněte si nebo si zašlete e-mailem kompletní nákupní seznam a vezměte si jej sebou do obchodu.

 
Přejít na schémata & nápověda k instalaci

Přejít na schémata & nápověda k instalaci

Plánovač vám poskytuje detailní schémata a instrukce pro snadnou instalaci výrobků ve vaší zahradě.

 

 Robotická sekačka


Firma STARKL zahradník úzce spolupracuje se značkou GARDENA, a tak v naší nabídce naleznete řadu jejich výrobků. Mezi ně patří také skvělý pomocník pro Vaši zahradu, který dokáže ušetřit velké množství času i vynaložené energie na údržbu trávníku.

Jedná se o roboticou sekačku, kterou si můžete prohlédnout v našem Zahradním centru STARKL v Čáslavi, kde Vás naši specilisté rádi seznámí s jejími funkcemi a obsluhou!

Zde Vám, se svolením značky Gardena, přinášíme několik základních informací.

robotická sekačka

robotická sekačka

Vždy takový trávník, jaký si přejete

Většina z nás si najde čas na sekání trávníku maximálně jednou za týden. Tráva je pak ale často nerovnoměrná a dlouhá. U robotické sekačky to neplatí, protože se sekání provádí každý den (nebo i v noci, pokud chcete), bez ohledu na počasí.
 

Seznamte se: Robotická sekačka Gardena

 

 

robotická sekačka

Udržujte svůj trávník zelený

Robotická sekačka seká trávu každý den. Posečené kousky jsou velmi malé a není potřeba je sbírat. Zůstávají ležet na trávníku a působí jako přirozené hnojivo při růstu trávy. Navíc, nebudete nosit tyto malé zelené ústřižky do domu.

 

robotická sekačkarobotická sekačka

Udržujte svůj trávník bez mechů

Je to tak – GARDENA robotická sekačka brání růstu mechu. Průběžné sekání zlepšuje růst trávy, což vede k úplnému odstranění mechu.

Snadný provoz a údržba

Provoz a údržba jsou velmi snadné a pohodlné. Ovládací panel je jednoduhý a intuitivní a jakmile sekačku spustíte, můžete si dělat jinou práci. Všechno, co musíte udělat, je 2-3 krát ročně vyměnit nůž. Takže na jaře vynesete svou GARDENA robotickou sekačku na trávník a před zimou ji zase uklidíte – pracuje skvěle i za deště nebo větru.

 
Přejít na schémata & nápověda k instalaci

Snadná instalace

S minimálními požadavky na instalaci, provoz a údržbu - nemůže to být snadnější - můžete sedět a pozorovat váš perfektní trávník. Instalace je rychlá, jednoduchá a přímočará i pro složitější zahrady. Pouze natáhněte ohraničující vodič, který vymezuje plochu pro sekání (nebo ho zahrabejte pod povrchem) a jste připraveni.

 


Vyzkoušena a testována


Více než 20-leté zkušenosti nás přesvědčily, že  GARDENA robotická sekačka je snadný způsob, jak mít vždy krásný trávník. A byla také optimalizována pro nízký dopad na životní prostředí.
Tradiční sekačky jsou velmi hlučné. Ale GARDENA robotická sekačka s hladinou hluku kolem 60 dB je ekvivalentem hudby na pozadí, i když jste v její blízkosti.
Protože pracuje s energií z akumulátoru, nevytváří emise. A kromě toho je její aktuální spotřeba elektrické energie velmi malá (přibližně stejná jako u 10-30 W žárovky).
98% respondentů by doporučilo GARDENA robotickou sekačku svým blízkým přátelům. Zdroj: GARDENA výzkum trhu, 2012.

 

Požehnání pro alergiky

Pokud trpíte alergií na trávy nebo sennou rýmou, můžete se vyvarovat kontaktu s travními stébly. A navíc, trávník je stále udržován tak krátký, že se alergeny ani do vzduchu nedostanou.
 

Bezpečná pro děti a domácí mazlíčky
Se senzory, funkcí automatického zastavení a volně uloženým nožem je GARDENA robotická sekačka velmi bezpečnou volbou.

Více informací se můžete dozvědět buď v našem Zahradním centru STARKL v Čáslavi nebo na stránkách značky GADRENA.